Vážení zákazníci,

v loňském roce přinesla společnost Ardex na český trh nový systém bezesparých podlah 
s neopakovatelným designem, který byl před dvanácti lety vyvinut v sesterské společnosti Ardex USA a před šesti lety bylo zahájeno používání v Evropě. Podlaha panDOMO je speciální cementová podbarvovatelná nivelační hmota s různými technikami 
povrchové úpravy. Materiál je fyziologicky nezávadný a vhodný i do obytných prostor. 

Podlahy PanDOMO se vyznačují nekonečnou preativitou, která je ponechána jen a jen na Vás. Jakékoliv Vaše přání, vize a ztvárnění je nyní tímto systémeme realizovatelné. Každá z podlah je originálem a zároveň Vaším podpisem. Kde všude je možné ji aplikovat, je patrno z fotografií v sekci "pandomo".

Ponechejte Vaší fantazii volnost!
Vychutnejte si vyjímečnost PANDOMA! Nejen podlahy ale i stěny!

Použití systému PANDOMO je téměř bez omezení. Podlahy a stěny interiérů rodinných domů, reprezentativních prostor, vstupních hal, prodejen, foyer, kanceláří, restaurací, barů, kaváren, škol, muzeí a jiných prostor. Systém PANDOMO byl oceněn na odborném veletrhu v Hannoveru Domotex 2002 cenou německých architektů ,,Inovativní produkt vysoké architektonické kvality v oblasti podlah“

 

Vyškrtněte slovíčko nemožné z Vašeho slovníku!
PANDOMO je vyrobeno na cementové bázi a má charakter a vzhled kamenného povrchu beze spar.
PANDOMO je stejně zatěžovatelné jako vysoce odolné parkety. Při síle vrstvy pouze 5 mm produkt vyniká přesvědčivou extremní odolností a dalšími ohromujícími vlastnostmi.

Nalaďte si svůj tón!
PANDOMO je naladitelné v barevném tónu podle Vašich představ. Naladění tónu podlah a stěn je ponecháno na Vaší individualitě. A pokud budete míchat hmoty dvou nebo více barev docílíte zvláštního unikátního povrchu připomínající mramorovanou litinu s prostorovým efektem.

Pusťte se do něčeho úplně nového!
U PANDOMA nehledejte vzor, který se Vám líbí. Sami si vymyslete svůj vlastní!
Podle svých představ si navrhněte barevný odstín, povrchové efekty různých technik, které se používají a my Vás s nimi rádi seznámíme.

Těšte se na Vaši podlahu s kamenným designem z PANDOMA.
PANDOMO kamenné podlahy s efektem kamenné desky beze spar.
Povrch PANDOMO se opatřuje speciálním impregnačním olejem, který utváří povrch se sametově matným leskem, odolný vrypům a s vodoodpudivými vlastnostmi.

Nebo se podepište unikátním vzorem s PANDOMO Unikát.
PANDOMO Unikát umožňuje vkládaní do povrchů podlah firemní loga, motivy, šipky, orientační popisy, kombinaci sjinými materiály jako například prvky a motivy z nerez oceli, parket, mozaiky, dlažby, přírodního kamene. Povrch PANDOMA Unikát je ošetřen matným nátěrem epoxidové pryskyřice bez obsahu rozpouštědla.

Přeji Vám příjemné brouzdání našimi stránkami

 

Jiří Moc